betting sites uden dansk licens



    Fórum

    České RO2 free servery
    12/31/2007, 07:42 PM
    České RO2 free servery 
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 I když je to hodně časně, tak zakládám tenhle topic, aby se tu mohly shromažďovat všechny novinky a informace o českých free serverech RO2...


    Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli už o nečem nevíte, o lidech, co něco takového plánují a tak vůbec...
    12/31/2007, 07:43 PM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 I když tu nechci hned na začátku vyvolávat poplašné zprávy, předem podotýkám, že tahle zpráva je stará a nepodložená, tak asi tak půl roku zpátky mi jeden kamarád řikal, že nějací GM z czechRO chtěli v budoucnu jít do RO2 serveru, tak bych se i zároveň chtěl zeptat, jestli o to namá někdo info, já bohužel na czechRO nehraju a nikoho tam neznám...
    01/02/2008, 08:23 PM
     
    Shuji Posts count: 5 Ahoj,
    Citace z http://www.ragnarok-2.cz/main.php?archiv=1:
    "Ani na konec z dobrých zpráv nepolevujeme. Již máme vyjednaný sponzoring pro takovýto server. Mohlo by se tedy stát že týdnů po oficiálním vydání Ragnarok, ihned s vydáním emulátoru, by se mohl objevit první český Ragnarok 2 server."

    Tuhle informaci nemusíš brát jako pravdivou, ale asi tak před měsícem jsem v RO2 potkal člověka, co má co dočinění s tímto webem a říkal, že problém jsou peníze, tak že neví, jestli něco bude.

    Můj skromný názor je, hrát na oficiálním serveru (nejlépe evropském), než hrát na free serverech.
    01/03/2008, 04:38 PM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 Aha, děkuju moc, na ty stránky sice chodim, ale tohle jsem asi nějak přehlídl...

    To já na free servery nezanevřel, pokud by byl kvalitou srovnatelny s tim, kde jsem hral, tak klidne =)
    04/06/2008, 05:28 PM
     
    killors Posts count: 1 jako server vsechno máme už se jen čeká na emulátor a nějakou pomoc ze strany lidí
    04/26/2008, 02:28 PM
    KDE?KDY?JAKÝ? 
    Larissa avatar Posts count: 4 Neeví někdo jestli ten ro2 už vyšel?Dá se stáhnout?Jaký český free server...je nějaký?
    05/20/2008, 11:03 AM
    Vasnivý hráč Ro 1 
    Pho3nix Posts count: 2 Cauky zdravím chtel bych se nak preorientovat na Ro2 nejlepe neplaceny free server (Evropsky, anglicky nebo cesky) nevite o nakem?
    05/21/2008, 12:51 AM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 Ahoj, RO2 oficialne jeste nevysel, porad je beta. A free servery aspon co ja vim nejsou, kdyz nepocitam test server emulatoru Saga - EuphRO2.
    Jo a datum vydani bylo puvodne stanoveno na Q2-Q3 2008, ale podle toho jak jse beta to spis vypada, ze kdyz to pujde rychle, tak v tyhle dobe bude teprv international beta (snad aspon) a vydani az nekdy pozdeji...
    05/21/2008, 12:56 AM
     
    Pho3nix Posts count: 2 ok moc dekuji doufam ze to pude rychle uz se nemuzu totalne dockat Ro 1 uz me nak neba hhhh .... no ja du na naky Beta zatim jen skouset at se do toho dostanu dik a PP
    05/22/2008, 07:45 PM
    Vím o freee serveru 
    Larissa avatar Posts count: 4 http://www.euphro2.com/ tam choďte a... hrajte xD no jistě jistě tak.....
    http://ragnarok-2.cz/main.php zde se dozvíte vše co potřebujete vědět na euphro2 je pak super server který je EVROPSKÝ takže tam lzw potkat i čechy (já už jsem je potkala)i slováky atd. doufám že jsem vá mpomohla =) ještě jedna věc JE ZAMOZŘEJMNĚ ZADARO
    Snad sem pomohla aspoň někomu

    not logged in