betting sites uden dansk licens



    Forum

    Konto
    03/05/2008, 07:06 PM
    Konto 
    yasio123 avatar Posts count: 9 Ktoś mogłby mi zalozyć kono?? zrobilem wszystko co było możliwe ale nadal nie dziala....probowalem sposoby z kilku stronek i zaden nie zadzialal....a mianowicie moj problem polega na tym ze jak juz wszystko wypelnie wszystkie pola....i dam tak jak by zakonczenie rejestracji...powinna sie wyswietlic jakas informacja ze dostane jakis link aktywacyjny....a wyswietla mi sie cos znacznie innego tak jak by...hmm....niewiem mi sie wydaje ze codzi tu o jakies informacje o rodzicach....ale kompletnie nic z tego nie kojarze bo nie znam chinskiego czy jak to tam jezyk jest....prosze o naprawde szybka pomoc moje gg 6775938....ale potrzebuje konta naprawde szybko z gory dzieki i wogole...pozdrawiam!!!!!
    03/05/2008, 07:11 PM
     
    yasio123 avatar Posts count: 9 a oto jest link ktory mi sie wyswietla razem z ta strona...
    a oto ta strona :
    03/06/2008, 10:26 AM
     
    Ellane avatar Posts count: 54 widzę ze pchasz sie na oficjalny ale mu bawimy sie na euphro2...(to darmowy w miarę stabilny serv)
    03/06/2008, 02:25 PM
     
    yasio123 avatar Posts count: 9 nie wazne gdzie byle by grac.....mam sciagneta wersje euphro2 .....ale nie wiem jak zaczac ....zarejestrowac sie i wogole zalogowac....bo jak mi sie wydawalo zarejestrowalem sie wszsedlem do gry ale pokazuje ze nie ma takiego konta.....:/ to kliklem zamiast tego niebieskiego nad okiekniem logowania .....zolte.....i pokazuje laczenie z serverem.....po bardzo dlugim czase wyskakuje jakis chinski blad:/:/

    not logged in