betting sites uden dansk licens



    Fórum

    Vítejte na českém fóru
    12/09/2007, 06:50 PM
    Vítejte na českém fóru 
    peterxxl avatar Posts count: 74 ...
    12/11/2007, 02:39 AM
     
    peterxxl avatar Posts count: 74 tak Cesi doufam ze to ut poradne rozjedete
    12/11/2007, 02:51 AM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 Tak já se tu taky uvedu =)
    Teda musim uznat, že tyhle stránky jsou vážně perfektní a když jsem zjistil, že to vedou češi, teda... klobouk dolu =)
    12/11/2007, 02:57 AM
    Re:  
    peterxxl avatar Posts count: 74
    Quote (4th-EMOTION)
    Tak já se tu taky uvedu =)
    Teda musim uznat, že tyhle stránky jsou vážně perfektní a když jsem zjistil, že to vedou češi, teda... klobouk dolu =)


    diky diky :) to nas tesi... muzes sem zkusit privest dalsi cechy, aby cesky forum trosku ozilo..
    12/18/2007, 01:01 PM
     
    Shuji Posts count: 5 Ahoj, taky se připojuji do české komunity :)

    (Hraje vůbec nějaký čech? Mimo přátel se kterými tam hraju jsem tam nikoho nepotkal)
    12/18/2007, 06:34 PM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42
    Quote (Shuji)
    Ahoj, taky se připojuji do české komunity :)

    (Hraje vůbec nějaký čech? Mimo přátel se kterými tam hraju jsem tam nikoho nepotkal)


    Vitej =)

    Mno... ja s pritelkyni hrajem na druhym serveru (tusim je to ten 18+)... Ja jsem Shinori a pritelkyne MiyabiChan... Bohuzel jsem zadny cechy ingame zatim nepotkal... je nas tu hodne?
    12/19/2007, 02:14 AM
    Re:  
    Shuji Posts count: 5
    Quote (4th-EMOTION)

    Vitej =)

    Mno... ja s pritelkyni hrajem na druhym serveru (tusim je to ten 18+)... Ja jsem Shinori a pritelkyne MiyabiChan... Bohuzel jsem zadny cechy ingame zatim nepotkal... je nas tu hodne?


    Ne že by věková hranice byla potíž, ale my teď po spojení hrajeme na tom prvním (horním) serveru (před spojením jsme hráli na úplně nejspodnějším serveru a ten zřejmně nebyl 18+). Holt jednou jsi dole a podruhé zas nahoře. Takže se bohužel nepotkáme...
    Jinak za celou dobu jsem tam potkal dva české hráče, ale ani jeden teď dlouhou dobu nebyl online. Zdá se mi, že čechy to zatím nějak moc nechytlo.
    12/19/2007, 11:12 AM
    Re: Re:  
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42
    Quote (Shuji)
    Ne že by věková hranice byla potíž, ale my teď po spojení hrajeme na tom prvním (horním) serveru (před spojením jsme hráli na úplně nejspodnějším serveru a ten zřejmně nebyl 18+). Holt jednou jsi dole a podruhé zas nahoře. Takže se bohužel nepotkáme...
    Jinak za celou dobu jsem tam potkal dva české hráče, ale ani jeden teď dlouhou dobu nebyl online. Zdá se mi, že čechy to zatím nějak moc nechytlo.


    Tak to je škoda no, ale tak kdyby něco, aspon že je tu forum a treba se potkame na nejakym free serveru az bude, i kdyz to si jeste hodne pockame =) Ale zajimalo by me, jestli se nekdo pusti treba do ceskyho serveru... Me osobne to chytlo az az, proste i ta grafika je neodolatelna =)
    12/19/2007, 11:57 PM
    Re: Re: Re:  
    Shuji Posts count: 5
    Quote (4th-EMOTION)

    Tak to je škoda no, ale tak kdyby něco, aspon že je tu forum a treba se potkame na nejakym free serveru az bude, i kdyz to si jeste hodne pockame =) Ale zajimalo by me, jestli se nekdo pusti treba do ceskyho serveru... Me osobne to chytlo az az, proste i ta grafika je neodolatelna =)


    Také se mi to líbí, není to sice jako původní RO (což jsem ani neočekával) a je tam ještě spousta věcí k dodělání. Pokud bych RO2 hrál, tak jedině na oficiálním serveru. Na free servery nemám nervy :).
    12/20/2007, 08:10 AM
    a co slovaci 
    strezyx-svk avatar Posts count: 2 a to tu nemaju hrat slovaci ked zhante len cechov? Dufam ze sa to da hrat. ked sosnem klienta tak to zahram. Ktory server je najtazsi a na ktorom hra najviac ludizy tych ciech popripade aj zo slovenska ?

    PS : Nechcem pisat s diakrtitikou bo by tu boli len same cierne obdlzniky.

    not logged in