betting sites uden dansk licens



    Fórum

    Vítejte na českém fóru
    12/20/2007, 09:14 AM
     
    Vash Posts count: 1 caf lidi nemohli byste me zaregistrovat do bety dik za pomoc
    02/08/2008, 06:02 PM
     
    Shagroth avatar Posts count: 1 dobrej ,jsem tady novej.. Budu se asi dost dlouho zabývat instalací a rozběháváním a potřeboval bych pomoc ,celkově ragnarok zadarmo hledám dost dlouho ,byl byste někdo ochotný se se mnou třeba i spojit a pomoct mi s pár věcma, díky..
    02/10/2008, 09:57 AM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 Ahoj, tak ja se muzu pokusit pomoct... Snad budu neco platnej =)
    Bud sem napis, co potrebujes, nebo se muzem domluvit treba pres icq...
    03/09/2008, 09:32 AM
     
    salveq Posts count: 1 Brej den.. :-)

    Teď ještě se mi stahuje klient, ale budu hrát na EU serveru RO2, a nechci tam hrát sám, prostě chtěl bych tam znát nějakýho čecha, jinak mě to moc nebaví navíc budu max newbie :-) takže někdo kdo by mi byl v nouzi ochotnej poradit. Dyštak napište na ICQ 259-956-632...

    jinak: zdravim českou komunitu!
    03/14/2008, 12:48 AM
    TeRNo 
    TeRNo avatar Posts count: 1 Zdravím lidi... myslim ze jsem tu jeden z mala co?
    Potreboval bych poradit s prihlasenim do RO 2. Jednicka me uz trochu omrzela... ale nevim co a jak a cinstinu taky moc nepreferuju :-D

    U toho navodu na instalaci mi totiz nejel ten link s tim "korejskym rodnym cislem nebo co to bylo" Muzete mi poradit jak se do RO 2 zaregistrovat?¨

    Dikes moc
    03/15/2008, 08:49 PM
     
    Maronka avatar Posts count: 2 Ahoj, pomohl byste mi prosim nekdo s tou registraci? me to nak nejde vsechno se mi tam vyplni ale misto toho ze sem uspesne dokoncila registraci a poslalo me to mail, tak se mi otevre jakejsi dalsi folmular... ja uz nvm co mam delat. ani zahrat si nemuzu XD HLP PLZ...
    03/15/2008, 11:07 PM
     
    4th-EMOTION avatar Posts count: 42 Lidi, proc vy nejdriv nectete forko? =)
    Na oficialni server se momentalne zaregistrovat nelze... ted to kontrlouje, jestli to cislo je fakt vase...
    Takze jedina alternativa je bud EuphRO2 (kde jakz tak funguje (spis nefunguje) jen Enchanter) anebo si pockat, bud na US nebo inter ofic server nebo az casem budou komplet hotovy emulatory a nekdo udela free server...
    Takze se omlouvam za spatny zpravy, ale momentalne je to bohuzel takhle...
    03/20/2008, 10:51 PM
     
    Maronka avatar Posts count: 2 aha.. diky :) mno jeste ze je ro1...
    07/03/2008, 07:58 PM
    ˙·٠•●ҳҲҳ™Slimíček™ҳҲҳ●•٠· 
    Kvetos Posts count: 2 hojky lidi chci se na něco zeptat hraju RO 1 už pár let ale tohle mi zprovoznit nejde ať dělám cokoliv nejde mi stahnout hra ani klient nic pls poradte popřípadně mi sem můžete hodit nějáký odkázek kde stáhnu hru a klenta na tenhle server
    07/18/2008, 11:39 AM
    Agmaa 
    Agma Posts count: 2 pls nevite kde muzu sehnat Anglictinu do EuphRO2 pls ? :( piste mi na ICQ :299821861
    kdybyste nevedeli tak jestli hrajete na nakem RO2 kde je ale Anglictina tak napiste taky chcu hrat je mi jedno kde hlavne aby byla anglictina

    not logged in